Bir kış esintisi: Kadife

2016 nın son günlerini yaşarken 2017 kış modasının trend alarmları şimdiden çalmaya başladı bile.Tepeden tırnağa yumuşacık, soft kadife kombinlere hazır olun. Elbiseden eteğe; çantadan ayakkabıya kadife modası bu kış tüm dünyayı sarıyor.
kadife-aslisah-alkoclar

Nostaljik duruşların modern tasarımlarla kesiştiği noktada kadife kombinlerin size hem günlük kombinlerde, hem ofis tarzınızda, hem de özel gecelerinizde eşlik etmeye hazır olduğu görünüyor. Siyahın dışında mavi, yeşil ve kırmızının da bolca görüleceği kadife kombinlere beraber göz atalım.

  1. Kadife Elbise

     Kadife Elbise

Bir kış gecesi nasıl özel ve şık olabilirim ? sorusunun cevabı bu yıl kadife elbiselerde saklı. Vücut ölçülerinize uygun olarak sizi sımsıkı saran, ya da kloş olarak size hem zarafet hem sempati katan elbiseler tercih edebilirsiniz. Hem spor hem sade bir görüntü oluşturan İdil Tatari kadife elbisesi ile oldukça hoş görünüyor.

2.

Kadife Pantolon

Kadife Pantolon

Balıkçı yaka kazaklarınızın tamamlayıcısı sımsıcak yumuşacık kadife pantolonlar şimdiden sokak modasını şekillendiriyor.

3.

Kadife Ceket

Kadife Ceket

Ofis kombinlerinin ve toplantıların ilk akla gelen kıyafet unsurudur blazer ceketler. 2017 kış modasında kalçaya kadar inen oversize blazer ceketleri kadife kumaşta sıkça göreceğiz.

4.

Çantalardan ayakkabılara, anahtarlıklardan choker kolyelere tepeden tırnağa kadifelendik. Sımsıcak kadife kombinlerin tamamlayıcısı aksesuarlar her markanın gözdesi konumunda  olacak gibi duruyor.

Anlaşıldığı üzere bu kış gösterişin ve parlak stilin her kuşaktaki temsilcisi kadifeler için gardırobumuzda genişçe bir yer açıyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir