Haftasonu rahatlığı: 5 kombin önerisi

     Haftaiçi iş yoğunluğu, trafik, ev işleri, insan ilişkileri derken haftasonunu şimdiden hayal eder olduk. Pazar şıklığı mı rahatlığı mı sorusu arasında sürekli kalan biri olarak  sizin için birkaç kombin önerisi hazırladım. Ben haftasonu rahatlığı ve şıklığı bir arada tercih edenlerdenim. Belki bir takı belki saat belki de farklı bir makyaj ile spor ve casual giyim tarzımı biraz farklandırmayı seviyorum. Gelin kombinlere beraber bakalım…

  1. Grinin her tonu bende bir rahatlık ve huzur duygusu uyandırıyor. Özellikle bir pazar kahvaltısına, erken saatte yapılan sağlık yürüyüşüne ve her kombine yakıştırdığım renk kendisi 🙂 Gri yün bir kazak ve beyaz skinny jean uyumu ile rahat bir pazar kombini yakalayacağınızı düşünüyorum. Ayrıca spor bir şapka ile görünümünüz oldukça spor ve şık olarak tamamlanacak.

      2.  Militer görünümün en güzel temsilcisi koyu yeşil renkli parkalar elbette. Twistin yeni sezon ürünü            olan bu parka maskülen görünümü hafifletecek siyah payetler ile zenginleştirilmiş. Altına              giyeceğiniz deri bir tayt, krem tonlarında yün kazak ve son dönemin trendi bir chokker kolye ile bir akşam konserine bile hazırsınız diyebiliriz.

      3.  Veee tabii ki bir haftasonu rahatlığına bomber ceket katmasak olmazdı. Son dönemde her markanın ürünleri içerisine eklediği renk renk farklı doku ve kumaşlarda bomber ceketler çok trend. Bu trendi skinny jean ya da deri pantolonlar ve içine giyebilceğiniz rahat bir tişört ile tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir