MAC Yılbaşı Koleksiyonu: Nutcracker

Kışın kendini hissettirmeye başladığı ve yeni yıla adım adım yaklaştığımız günlerde, MAC makyajseverler için şeker tadında bir koleksiyon sundu. Koleksiyonun ismi Nutcracker Sweet yani Fındıkkıran. Pembe, mor ve altın renk yoğunlukları ve albenisi yüksek ambalajları ile bu koleksiyonu oldukça seveceğimiz kesin.

Koleksiyonda öne çıkan ve mutlaka edinmem gereken dediğim bazı ürünlerden bahsetmek gerekirse ilk sırada her ihtiyaca uygun olarak sunulmuş Nutcracker sweet essential brush kit yani fırça setleri bulunmakta. Seyahat çantanızda bulunması adeta kurtarıcı olacak bu fırça setlerinin ortalama fiyatı 149 TL.

nutcrackerbrush

Ayrıca favori ürünlerimin başında gelen aydınlatıcı-allık paletinden de bahsetmek istiyorum. Kışa uygun mürdüm-gül tonlarında allığı ve gold yansımalı, simli olmayan, hem ıslak hem kuru kullanılabilen aydınlatıcısı ile Nutcracker Sweet copper palet sınırlı sayıdaki koleksiyonun en popüler ürünü denebilir. Online satışa sunulduğu ilk günlerinden itibaren stokta bulunamayan bu ürünü en yakın MAC şubesinden çok geç olmadan edinmenizi tavsiye ederim.

nutcrackerface

Bunların yanı sıra iddialı ve bir o kadar şeker diyebileceğimiz ruj koleksiyonu, yoğun pigmentasyonları ile öne çıkan far paletlerini de denemek için en yakın MAC şubesine uğramanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir