MAC Goodbyes İndirim Zamanı

Sizlere müjdeli haberler ile geri dönüşüm var. Bilirsiniz birçok drugstore markası ürün dönem dönem indirime girerken MAC çizgisini asla bozmadan en ufacık bir indirim yapmazdı bizlere 🙂 Ancak son dönemde internet sitesine özel %10 indirimleri sık sık gördük. Ve en son bombasını da bugün yaptı bize. Seçili koleksiyon ürünlerinde %40 indirim festivali başladı. İndirim 18 Haziran’a kadar devam ediyor. İndirimden hem MAC mağazalarında hem de internet sitesi üzerinden faydalanabilirsiniz.

O zaman gelin beraberce bakalım indirimde öne çıkan ürünler ve özellikleri nelerdir:

  1. FIRÇALAR: Makyajımızın kurtarıcıları kendileri. MAC fırçalar ünlü makjay artistlerinin tercih ettiği markalar arasında. İndirim döneminde kaçırılmaması gereken ürünlerin başında fırçalar geliyor.

 

2. FAR PALETLERİ: Makyajımıza karekter kazandıran yoğun pigmentli far paletleri indirimde gözüme çarpan detaylardan. Aşağıda kullanışlı renklerin bulunduğu birkaç palet önerisi  verdim sizler için.

3. ALLIKLAR: Çok sevdiğimiz yoğun pigmentli ve zengin duruşlu allıklardan indirimli olanlar kaçırılmaz.

4. RUJ KOLEKSİYONLARI: Son dönemde popüler olmuş neredeyse tüm koleksiyonlara ait rujlar, lipglosslar ve dudak kalemleri indirimde. Efsaneleşmiş nude tonları, dikkat çekici kırmızılar çok hoşunuza gidecek.

İndirimden faydalanmanız için MAC in Türkiye sayfasından alışveriş yapabilirsiniz (http://www.maccosmetics.com.tr/). Benim indirim festivalinden seçtiklerim ve edineceklerim bunlar 🙂 Her geçen an ürünler tükeniyorrrr hızlı olmanızı tavsiye ederim. Mutlu alışverişler…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir