Nakış Modası

Bu bahar ve yaz sezonunda çantadan ayakkabıya, bluzlardan kotlara kadar romantik ve nostaljik rüzgarlar esecek. Bir dönemin nakış modası tekrar bizimle. Çiçek ve yaprak desenlerden pop kültürünü yansıtan armalara kadar farklı desen ve tarzlarda nakışlar kıyafetlerimizi süslüyor.

Elbiselerde kullanılan nakışlar zarif ve romantik bir hava katıyor gününüze. Bir bot ile cool bir görünüm olarak  tamamlayabilir ya da bir çift babet ile de zarif bir tarz oluşturabilirsiniz. Yalnızca elbise değil gömlekler de nakış modasından nasibini almış durumda. Gucci gibi dünya markalarının tül üzerine işlemeli elbiselerinin yanı sıra ulaşılabilir markaların da koleksiyonunda kolayca bulabileceğiniz uygun fiyatlı parçalar  mevcut.

İşlemelerin beni en fazla çektiği nokta sanırım jeanler. İster boy friend olsun ister moms jean isterse skinny… Öylesine yakışmış ki basic bir tişört ile bile oldukça tarz bir kombin yakalayacağınızı garanti ederim. Özellikle Zara nın koleksiyonunda her model ve nakış türünü jeanlerde görmek mümkün. Beğendiğim birkaç parçayı sizin için seçtim.

Gelelim ayakkabı ve çantalara… Diyelim ki sade giyinmeyi seviyor, aksesuarlarınız ile fark yaratmak istiyorsunuz… Nakışlar bu yıl her yerde. Çanta ve ayakkabılarınızda kullanacağınız nakış detaylar ile modayı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir